Täisväärtuslik uni on tervise pant. Une ajal me puhkame, lõõgastame ning taastame. Just selle tõttu on mugav, hubane, pehme pidžaama või öösark esimene samm puhta, kosutava ning tervisliku une poole. Naised ning neiud, kes hindavad mugavust, kindlasti meeldivad meie pidžaamasid pikkade või lühikeste püksitega, t-särkidega või rihmadega.

Kas Teile meeldivad öösärgid? Meie sortiment teid meeldivalt üllatab ning moodsakad prindid lisanduvad enne magamaminekut suurepärase meeleolu. Lisaks sellele võite Te leida endale kerget hommikumantlit juba valitud öösärgiks.

Olete lapseootusel või naudite juba esimest suhtlust nende pisikeste käekestega? Siit leiate öösarke ning kleite neile, kes veel väikest imet ootavad. Imetavad emad tunnevad end meie nuppudega mudelites mugavalt.

Me pole ka unustanud neid, kellel on suurepärased Rubensi vormid! Siit leiate palju mudeleid pikkade ja lühikeste varrukatega, öösärke ja kodukleite.

Kõigi kaalukategooriate mehed näevad meie pidžaamates ja kodukomplektides brutaalselt.

Sõltuvalt aastaajast või Teie eelistustest võite valida õhukest või tihedast puuvillast kangast või vastupidi viskoosiga puuvilla. Meie puuvillastes kodumantlites plüüsi lisamisega tunnete end puhkusel oleva aristokraadina. Millised on seda või teist kanga eelisi? Alustame puuvillast.

Puuvill on üks vanimaid kiude, mida inimesed hakkasid tootma. Puuvill on puuvillase taime õõnsusest (seemnepoodist) eemaldatud seemnekarv, mis on täielikult arenenud.Esimest korda mainisid seda materjali egiptlased umbes 12 000 aastat tagasi.Vanimad leitud esemedpuuvillast on toodetud üle 5000 aasta tagasi. Puuvilla kasvatamist tootmise eesmärgiks hakati Indias, mida peetakse puuvillase kanga sünnikohaks. Vana-India pühakirjades öeldi, et puuvillakiude kasutatakse jumalate patjade jaoks, millel uni aitab leida rahu ning vaigistust.Euroopas ilmus puuvill alles 350eKr. Seda toodi Kreekasse Väike-Aasiast.Seejärel uuriti selle taime kasvatamise protsessi ka Põhja-Aafrikas, Hispaanias ja Itaalias.

Miks on puuvillatooted nii head? Kõik teavad, et 100% puuvillased tooted (näiteks pidžaamad, rätikud, hommikumantlid) loovad erilist mugavust. Kuidas saab seda seletada?

Puuvillal on järgimes omadused:

  • hea hügroskoopsus ja õhu läbilaskvus;
  • hea tõmbetugevus;
  • pehmus.

Need ongi need omadused, mis on vajalikud kvaliteetsete öö- ja koduriiete jaoks. Tihedast 100% puuvillast valmistatud mugavad kodukostüümid pakuvad teile soojuse, hubasuse ja mugavuse tunnet.

Kuid meie veebipoest leiate tooteid mitte ainult puuvillast.

Tihti lisatakse puuvillale viskoosi. Miks seda tehakse? Selleks, et suurendada tugevust,, muuta välimus värvilisemaks, teha kanget vähem kortsuks.

Viskoos on materjal, mis on saadud looduslikest toorainetest kunstlike vahenditega.Viskoosi valmistatakse kestlikust puidumassist ja tulemuseks on hingav, biolagunev ja kaunilt langev kangas. Selle kanga eriliseks omaduseks on, et see võib välja näha nagu siid, vill või lina. Kõik sõltub sellest, kuidas materjali töödeldi.

Just seetõttu valmistatakse viskoosist mitmesuguseid rõivasid (T-särgid, öösärgid, topsid, hommikumantlid).

Aastal 1664 otsustas Albioni elanik Robert Hook korraldada meelelahutusliku eksperimedi, et saada kunstlõngaid, mis näeksid välja nagu siidised. Aastail 1884–1885 demonstreeris briti keemik Sir Joseph Wilson Swan Londonis kiude, mis olid tehtud nitrotselluloosist. Saadud tulemust oli töödeldud kemikaalidega, et muuta materjal tagasi mittesüttivaks tselluloosiks. Viskooskiu arendamine praktilise tööstusliku eesmärgiga algas hoopis Prantsusmaal tööstuskeemiku Hilaire Bernigaud’, Chardonnet’ krahvi eestvõtmisel. 1889. aastal demonstreeris Chardonnet protsessi, kus nitrotselluloosi juhtimisel läbi ketrusseadme avade tekkisid kiud, mida kõvendati sooja õhu düüsides ja muudeti keemiliselt taas tselluloosiks. “Chardonnet’ siidi”, esimese tehiskiu tööstuslik tootmine algas 1891. aastal Pransusmaal.

Viskoosist saadud kangas on meeldiv nahale ja pehme. Üsna kõrge hügroskoopsuse tõttu suudab viskoos imada palju niiskust, ( näiteks puuvillaga võrreldes – kaks korda rohkem). Viskoosi veel üks selge eelis on see, et seda ei elektrifitseerita.Kanga vaieldamatu eeliseks on ka selle loomulikkus, kuna see on valmistatud puidust.30% või 50% viskoosi ja 50% puuvilla kangakoostis muudab meie pidžaamad vähem kortsuliseks ja vastupidavamaks.

Loobuge süntetiilistest pidžaamatest! Terve öö jooksul ei hinda nahk ning higistab selle tagajärjel veelgi.Öösärgis või pidžaamas veedame me iga päev umbes 8 tundi – seega las nad olla looduslikkest kangastest!Suvel saab magada kergetes pidžaamades või eriti pikkades õhukestes puuvillastes T-särkides. Talvel otsige paksa puuvillane pidžaamat.

Millega Te seostate sõna „plüüs“? Täpselt nii, just sellest materjalist valmistatakse kaisukarusid ning muid pehmeid mänguasju. Pehme ning meeldiv nahale kangas annab mugavuse ka hooletuse tunnet ning tagastab teid lapsepõlva.
Plüüs on pehme, soe kangas, mis on kaetud puuvillakiudude kuhjaga. Plüüsi kangal materjali koostise ja struktuuri tõttu palju eeliseid:

  • tugevus;
  • atraktiivne välimus;
  • head soojusisolatsiooniomadused.

Just selle pärast on meie koduteksiil (kodukostüümid ning hommikumantlid) meie ostjate jaoks nii atraktiivsed. Sellistes riietes ilmub soov istuda kamina ääres koos tassi aromaatset, kuuma kohvi või teed ja nautida akna tagas taevast kukkuvaid lumehelbe.

Valige uneks ja koduks ainult hea kvaliteediga riided, uuendage neid regulaarselt ja ärge säästke endale raha!Kui olete harjunud magama vanades, kulunud T-särkides, pleekinud spordidressis, loobuge sellest harjumusest! Eriti kui teie elukaaslane on lähedal: kas ta pole väärt teid päeval ja öösel kenas riietuses nägema?

Armastage ennast ning oma lähendasi!